NASTAVENÍM ZÓN SKONTROLUJETE DODRŽIAVANIE PRAVIDIEL

Prinútiť vodičov, aby dodržiavali dohody o používaní vozidiel, je niekedy ťažké. Určite si geografické zóny a nastavte pre ne pravidlá. Rozlíšte si ich farebne podľa typu – pracovisko, sídlo firmy a pod. Dostávajte emaily alebo SMS správy o každom porušení pravidiel. Nechajte kontrolu chovania zamestnancov na ONI system. Na mape označte oblasti, ktoré potrebujete sledovať a zapnite vyhodnocovanie z dostupných udalostí:

 

Vjazd do vyznačenej zóny

Výjazd z vyznačenej zóny

Prekročenie nastaveného limitu rýchlosti pre konkrétnu zónu

Státie v zóne po dobu dlhšiu, ako nastavenú

VIETE, ŽE VOZIDLO VOŠLO DO VYZNAČENEJ ZÓNY

Vjazd do vyznačenej zóny sa vám bude hodiť pre získanie informácie, že vozidlo je v určený čas tam, kde má byť. Jednoducho si zónu nastavte v mieste, kde máte pracovisko, kde sídli vaša firma alebo kde bývate, a pod. Pokiaľ máte automatickú príjazdovú bránu, tak správnym presmerovaním SMS správy „vjazd do zóny“ si ju môžete nechať automaticky otvárať.

vjezd-SK

manzelka-vi-SK

tenis_SK

VIETE, ŽE VOZIDLO ZO ZÓNY VYŠLO

Nechávate cez noc autá na konkrétnom parkovisku? Nastavte si zónu na obvyklé miesto parkovania a vyberte časové rozmedzie, kedy je bežne auto zaparkované. Keď auto behom tejto doby zónu opustí, obratom sa o tom dozviete.

Majú sa vaše vozidlá pohybovať iba v presne určenej oblasti? Nechcete, aby oblasť opúšťali? Typickým príkladom sú vozidlá na stavenisku. Odhaľte situácie, kedy zamestnanci jazdia robiť fušky.

staveniste-SK

parkoviste-SK

KONTROLUJETE DODRŽIAVANIE RÝCHLOSTI V ZÓNE

Mýlia si vaši vodiči firemné auto s pretekárskym špeciálom? Vďaka automatickému sledovaniu rýchlosti v zóne sa dozviete o každom prekročení vami nastavenej rýchlosti. Získate tak nástroj, vďaka ktorému môžete významne zlepšiť chovanie vodičov za volantom. Kontrolujte občas prekračovanie rýchlosti napríklad v priemyselnom areáli. Dodržiavajú vozidlá pri prejazde bezpečnú rýchlosť?

kontrola rychlosti-1-SK

VIETE, ŽE VOZIDLO BOLO VO VYMEDZENEJ OBLASTI PRÍLIŠ DLHO

Dodávate tovar svojim pravidelným odberateľom? Platíte penále, keď vozidlá nevyložia tovar na určených miestach včas? Nastavte si maximálnu dobu, za ktorú by mali mať vodiči tovar vyložený. Prišli autá včas a odberateľ nezaistil voľnú rampu k vyloženiu? Nechajte si poslať správu a situáciu riešte.

Máte stanovenú obedovú prestávku a miesta, kam jazdia zamestnanci na obed? Zlepšite chovanie zamestnancov, ktorí na obede trávia príliš veľa času.

Vďaka kontrole státia vo vymedzenej oblasti nad povolenú dobu dostanete obratom upozornenie, u ktorého vozidla k týmto situáciám dochádza.

vykladka-SK

obed-SK

NASTAVENIE ZÓN ZVLÁDNETE ĽAVOU ZADNOU

V ONI system webovej aplikácií si jednoducho oblasť v mape nakreslíte, nastavíte pre ňu pravidlá a vyberiete, či chcete dostávať informácie SMS alebo emailom. V texte správy si vyberiete, ktoré z údajov sa majú zobraziť: meno vodiča, vozidlo, názov zóny, rýchlosť, dátum a čas vzniku udalosti. 

 

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečing
ONI system
+421 650 540 062

Obchodné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266

Účtovné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266