NENECHAJTE SA RUŠIŤ PRI ODPOČINKU

Nemusíte riešiť kontrolné telefonáty a dotazy, či ste v poriadku.  Ide to aj jednoduchšie – stačí mať so sebou GPS tracker a odovzdať prístup k monitorovaniu polohy vašim blízkym. Oni sa pozrú, kde práve ste, a vy si užívate jazdu na mašine.

ZJEDNODUŠTE SI STRÁŽENIE MOTORKY

Zaparkujete pri moteli, v kempe alebo pri peknom motoreste. Chcete si užiť chvíľu oddychu a nepozerať očkom po mašine. S GPS trackerom NCL 21 vám pomôžeme jednoducho udržiavať prehľad nad tým, či sa s motorkou nedeje niečo neobvyklé.

Pri každom jej pohybe vám dáme priamo do mobilu vedieť, že je potrebné ju skontrolovať. A keď sa ju dlhoprstý pokúsia ukradnúť, budeme vám poctivo hlásiť každú jej polohu, aby sa vám podarilo ju s našou pomocou rýchlo dohľadať a vrátiť.

UCHOVAJTE VIAC NEŽ LEN SPOMIENKY NA DOBRÚ JAZDU

S presným záznamom GPS polôh si môžete každú vašu jazdu znovu prehrať, zaznamenať rýchlostné rekordy a pochváliť sa, kadiaľ ste sa na vychádzke vybrali.

UROBTE SI ŽIVOT JEDNODUCHŠÍ

GPS zariadenie na motorku nemusíte zložito inštalovať. To si nechajte na indikáciu zaradeného rýchlostného stupňa, lepší výfuk alebo pohodlnejšie zrkadlá. Tracker ONI system je prenosný a stačí ho upevniť magnetmi alebo ho položiť do prepravného boxu.

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečing
ONI system
+421 650 540 062

Obchodné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266

Účtovné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266