STRÁŽTE DRAHÉ VYBAVENIE

Ruky dlhoprstých sú všade. Lenže keď sa rozhodnú zobrať napájaciu batériu, prenosné svetelné dopravné značenie, alebo rovno celý prívesný vozík, znamená to okamžitý dopravno-bezpečnostný problém.

Vďaka využitiu GPS zariadenia ONI system môžete mať obratom informácie o:

aktuálnom stave daného zariadenia

vzniku poplachu pri neautorizovanom otvoreniu krytov a viečok batérií

presnej polohe jednotlivých zariadení behom krádeže

KONTROLUJTE STAV NAPÁJACEJ BATÉRIE

Pomocou GPS zariadenia ONI system sa dá jednoducho merať napätie batérie. Keď začne povážlivo klesať, máte možnosť zavčasu reagovať a zariadiť ich výmenu alebo dobitie. Dlhodobým sledovaním stavu batérie tiež spoznáte opotrebované kusy, ktoré už by stálo za to vyradiť.

 

Vďaka vlastnému záložnému zdroju GPS jednotka ONI system rozpozná a nahlási i pokus o odpojenie hlavnej batérie. Za menej ako 15 sekúnd dostanete informáciu o tom, že sa deje niečo nekalého a máte šancu zabrániť krádeži drahého vybavenia.

Buďte v obraze – poznáte GPS polohu aj stav zariadenia

Má byť semafor celou sezónu v uzavírce u Rychaltic? Nakreslite si tam zónu a strážte, či niekto zariadenie nepremiestňuje bez vášho vedomia. Kedykoľvek sa tak stane, budete o tom vedieť.

 

Majte ako prvý informáciu o dopravne nehode

Ľudia a vodiči obzvlášť, sú tvory robiace chyby. Keď je vaše zariadenie nedobrovoľným účastníkom dopravnej nehody, môžete o tom vedieť ako prvý. GPS zariadenie ONI system vám sám nahlási vznik havárie. Z prehľadného záznamu i spätne zistíte, ako silná nehoda vlastne bola.

 

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečing
ONI system
+421 650 540 062

Obchodné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266

Účtovné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266