Aktuálnu polohu vozidiel máte vždy pod kontrolou

Zistíte, kde sa vaše vozidlá práve nachádzajú. Okamžite si urobíte prehľad o vozovom parku v reálnom čase. Nezáleží na tom, či sa vozidlá pohybujú alebo stoja. Skontrolujete si, kde vozidlá aktuálne parkujú alebo ktorým smerom idú.

Webová a mobilní aplikace ONI system

JAZDY VOZIDIEL SI ZOBRAZÍTE NA MAPE

Pozriete sa, ktorým smerom, ktorou trasou a akou rýchlosťou vozidlá jazdili. Záznam pohybu si jednoducho prehráte. Aby ste sa v jazdách dobre vyznali, všetky ich začiatky a konce sú označené farebnými vlajkami. V aplikáciách ONI system budete mať záznamy, dôležité pre zostavovanie vašej knihy jázd, dostupné minimálne 5 rokov. Kompletné dáta sú dostupné minimálne 18 mesiacov. Chcete jazdy ďalej spracovávať? Všetky uložené trasy si jednoducho vyexportujete do formátu .CSV alebo Excel.

 

Zobrazenie jázd vozidla v mape

 

PLÁNOVANÍM TRÁS SKRÁTITE VZDIALENOSŤ A DOBU JAZDY

Zobrazíte si, ako sa dostať do cieľovej destinácie a ako dlho vám jazda potrvá. Vyskytujú sa na trase dopravné komplikácie, ktoré spomaľujú premávku? Vyhnite sa im a podľa aktuálnej hustoty premávky si zvoľte trasu náhradnú. 

 

Navigácia a plánovanie tras v ONI system

Pre rýchlejšiu orientáciu si určte užívateľské miesta

Zlepšite organizáciu firemnej flotily tak, že si nastavíte ľubovoľné body záujmu (užívateľské miesta). ONI system vám umožní zaznačiť v mape dôležité miesta ako napríklad benzínové stanice, hotely alebo sídla vašich zákazníkov a navigácia vodičov do konkrétnych destinácií bude prebiehať podstatne rýchlejšie a efektívnejšie. V prehľadoch jázd potom známe užívateľské miesta uvidíte pod vlastním názvom. Okamžite sa dozviete, kde konkrétne vaši vodiči boli – napríklad „Bufet u Jána“, alebo „čerpačka na Sokolskej“. Užívateľské miesta je možné vytvárať a pridávať individuálne alebo importovať hromadne všetkým vodičom. Pre lepšiu orientáciu je možné podľa druhu miest farebne odlíšiť.

 

Zobrazenie užívateľských miest v mape ONI system

ONI SYSTEM PORTÁL POUŽÍVÁ KVALITNÉ MAPOVÉ PODKLADY

Ponúkame podrobné a presné mapové podklady celého sveta na mapách Zoznam.sk a Google maps. Medzi dostupnými mapovými podkladmi môžete ľubovoľne prepínať.

Vieme toho oveľa viac! Pozrite sa, čo vám môžeme ponúknuť

OVERTE SI MOŽNOSTI GPS SLEDOVANIA PRIAMO U VÁS, V REÁLNEJ PREVÁDZKE

Použitie testovacej sady je jednoduché, do vozidla nemusíte nič inštalovať a testovanie môže probehnúť i tajne. Výhodou testovania v reálnej prevádzke je, že uvidíte skutočné dáta, zistené priamo u vás.

Nikdy ste GPS sledovanie nepoužívali a potrebujete pomôcť? Po celý  čas testovania sa o vás budeme starať a všetko vysvetlíme. Môžeme vám zavolať a cez službu Teamviewer vás webovým portálom ONI system previesť. Máte radšej osobný kontakt? Prídte k nám, radi vás uvidíme.

Testovaciu sadu vám zapožičiame po dobu jedného týždňa ZDARMA, ďalšie testovanie je možné po dohode. 

VYSKÚŠAJTE SI NEZÁVÄZNÉ TESTOVANIE ZADARMO

Dajte nám vedieť, čo potrebujete riešiť. Ozveme sa späť.

  Vaše meno

  Váš telefón

  Váš e-mail

  Váš kraj

   

  Kontaktujte nás

  NONSTOP dispečing
  ONI system
  +421 650 540 062

  Obchodné oddelenie
  ONI system
  +421 486 112 266

  Účtovné oddelenie
  ONI system
  +421 486 112 266