SME

Sme firma založená na technických a technologických znalostiach. Baví nás otvárať nové možnosti v obore monitorovacích technológií.

VYTVÁRAME

Poháňa nás túžba vymýšľať bežné i špecializované riešenia vysokej kvality. Našim technológiám rozumieme. Našim zákazníkom sme partnerom.

SPOĽAHNITE SA

Dobre vieme, čo je vo svete bezpečnostných zariadení a služieb úspešné a vieme poradiť. Poskytujeme servis a nepretržitý dohľad funkčnosti technológií.

ONI system je jednou ze dvoch divízií spoločnosti NAM Slovakia, dcérskej spoločnosti NAM system, a.s., významného a rešpektovaného českého výrobcu hardwarových a softwarových riešení monitorovacích technológií. NAM system pôsobí na trhu už od roku 1990 a zameriava sa predovšetkým na bezpečnostné aplikácie. Zamestnávame viac ako 90 zamestnancov a z toho viac ako 17 vývojárov.

Sme členom združenia, ktoré podporujú vzdelanosť a podnikania v oblasti informačných a komunikačných technológií – IT Clusteru a BT klasteru. Ako člen ČKBS máme prehľad o aktuálnych informáciách z oblasti bezpečnostných služieb.

Podporujeme vzdelanie a rozvoj technológií na školách. Prostredníctvom NAM system, a.s. spolupracujeme na projektoch VŠB-TU Ostrava, Univerzity Tomáša Baťu v Zlíne a Žilinskej univerzity v Žilině. Pre študentov elektrotechnických škôl organizujeme výukový program monitorovacích technológií NAM školám, ktorý zlepšuje ich uplatnenie v praxi.

Ponúkame technológie a služby určené pre stráženie a monitorovanie stacionárnych a mobilných objektov.  Ide o vlastné produktové riešenia – pulty centrálnej ochrany, systémy monitorovania polohy mobilných objektov a komunikačné zariadenia pre prenosy dát v najrôznejších aplikáciách.

Naše najznámejšie produkty tvorí GPS jednotka do vozidiel NCL 20, webový portál pre správu vozidiel www.onisystem.net, mobilná aplikácie pre sledovanie vozidiel ONI system, aplikácia pre sledovanie vyťaženia strojov, štýlu jazdy vodiča a ekonomiky prevádzky vozidla, technológia pre dohľadové centrá 1Box, komunikátory REGGAE, komunikačná sieť NSG, rádiová sieť GLOBAL a GLOBAL2.

POZRITE SA, AKO TO U NÁS VYZERÁ

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečing
ONI system
+421 650 540 062

Obchodné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266

Účtovné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266