STRÁŽENIE VNÚTORNÉHO PRIESTORU

Robotníci na stavbe, mobilný sklad náradia alebo záhradný domček. Čo majú společné? Sú lákadlom pre zlodejov a nie je možné ich strážiť nepretržite. GPS zariadenie ONI system vám však umožní mať ich pod dohľadom a mať tak prehľad i v okamihoch, kedy sa nenachádzate nablízku.

včas vás upozorníme, že sa dovnútra pokúša dostať niekto, kto vo vnútri nemá čo robiť

pokusy o krádež kontajneru nahlásime do 15 sekúnd

EVIDUJTE PRACOVNÚ DOBU AJ U ĽUDÍ V TERÉNE

Vďaka ONI system viete viesť dochádzku aj obchodným zástupcom, technikom alebo iným osobám často sa pohybujúcim v teréne. Už nemusia dochádzať do miesta, kde je trvale umiestnený dochádzkový terminál. Jednoducho sa prihlásia cez GPS navigáciu Garmin alebo dochádzkové jednotky ONI system pomocou Dallas alebo RFID čipov, priamo v mieste výkonu práce. Získané dáta si následne zobrazíte v portáli ONI system alebo ich prevediete do dochádzkového softwaru, ktorý vo firme bežne používate. 

Príklady použitia:

 

Dochádzka obchodných zástupcov, technikov a iných vodičov v teréne

Práca ľudí vonku (na staveniskách a pod.)

Evidencia práce externých dodávateľov

Čas kedy bol zamestnanec vyzdvihnutý zvozovým autobusom 

 

 

MONITORING PREPRAVY

V situáciách, kedy sa často prevážajú kontajnery inam, zaistíte včasné rozpoznanie prevozu na iné ako pôvodne určené miesto. Zamedzíte tak vzniku zdržania a navýšenia nákladov.

Okrem sledovania polohy kontajnerov behom prevozu v reálnom čase, môžete tiež ľahko zistiť celkovú najazdenú vzdialenosť a skontrolovať správnosť vyúčtovania, čas dojazdu a pod.

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečing
ONI system
+421 650 540 062

Obchodné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266

Účtovné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266