AUTOMATICKÝM SPRACOVANÍM KNIHY JÁZD ŠETRÍTE ČAS

Všetky získané informácie z GPS jednotky sa automaticky sťahujú do knihy jázd. Už nemusíte nič zložito dohľadávať priamo vo vozidlách. Znížite si náklady na administratívu. S GPS jednotkami vo vozidlách prenecháte získavanie dát o najazdených kilometroch, vodičoch, spotrebe, rozlíšení typu jazdy a tankovaní na automatickom systéme pre správu vozového parku. Pozrite sa, či vozidlá nie sú zneužívané zamestnancami k jazdám mimo určenú pracovnú dobu alebo pre neschválené súkromné jazdy.

 

všechny výhody2

 

Vďaka identifikácií vodiča viete, kto vozidlo riadil

Máte viac zamestnancov, ktorí si auta požičiavajú? A nechcete zložito zisťovať, kto kedy s vozidlom šiel? Poznáte to – auto odreté a „nikto to nebol“. Rozdajte im Dallas alebo RFID čipy. Pred každou jazdou jednoducho vodič priloží čip k čítačke vo vozidle a vy budete automaticky vedieť, kto, kedy a ako auto riadil. 

 

Máte prehľad o tom, kto, kedy a ako auto riadil

Môžete vyúčtovať súkromné kilometre

Vystavíte cestovný príkaz i spätne

Viete sledovať dochádzku i u osôb v teréne

Môžete určiť osoby, ktoré môžu s vozidlom jazdiť, ostatní auto nenaštartujú

Viete, kto spôsobil škodu na vozidle

Viete, ktorý zo striedajúcich sa vodičov jazdí akým štýlom

Viete, kto je zlý vodič a zvyšuje náklady na spotrebu PHM a opotrebenie vozidla

 

VIETE VYÚČTOVAŤ SÚKROMNÉ KILOMETRE

Vyúčtovanie súkromných kilometrov spravíte cez pár kliknutí a prípadné omyly vodičov napravíte za pár sekúnd. Všetci vodiči si môžu údaje v knihe jázd jednoducho skontrolovať. Potrebné zmeny môžu previesť sami a k vám sa na stôl dostanú až údaje opravené. Stačí ich len schváliť. 

 

Vyúčtovanie súkromných kilometrov

 

VYSTAVENIE CESTOVNÉHO PRÍKAZU JE HRAČKA

Za 2 minúty si vystavíte kompletný cestovný príkaz ako pre tuzemsko, tak pre zahraničie. Všetky údaje, ktoré ste boli zvyknutý vyplňovať ručne a zložito ich dohľadávali, máte jednoducho k dispozícií pre elektronické spracovanie. Ani vysielanie vodičov na služobnú cestu nemusí byť papierová vojna. Schváľte povolenie k jazde ešte pred jazdou – online.

 

VĎAKA TANKOVACÍM KARTÁM NEMUSÍTE RUČNE VKLADAŤ BLOKY S VYÚČTOVANÍM

Náklady na tankovanie zadávate naraz priamo z mesačných prehľadov od jednotlivých benzínových staníc. Automaticky načítate výpisy z tankovacích kariet a to nielen za palivo, ale i ďalšie nákupy (motorový olej, umytie vozidla a ďalšie). Ušetríte čas strávený hľadaním a ručným zadávaním jednotlivých tankovacích lístkov. ONI system dokáže importovať náklady z tankovacích kariet väčšiny benzínových spoločností.

 

 

STAV TACHOMETRA A ZOSTATOK PALIVA ZISTÍTE Z POHODLIA KANCELÁRIE

Nechajte si napojiť GPS jednotku ONI system na CAN/FMS vozidla. Nemusíte každý mesiac kontrolovať tachometer vozidla a ručne prepisovať údaje do knihy jázd. ONI system priamo z auta stiahne informácie o najazdených kilometroch a množstve paliva v nádrži. Stav najazdených kilometrov v knihe jázd bude presne zodpovedať tachometru vozidla.

 

Stav tachometra a množstvo paliva v nádrži

 

VIETE, KTO TANKUJE ZBYTOČNE DRAHO

S GPS sledovaním ONI system je ľahké ušetriť peniaze: sledujte ceny pohonných hmôt, za ktoré zamestnanci palivo nakupujú. Rozdiel medzi cenou paliva tankovaného na diaľnici a v meste je často až 0,08 € na liter, i ceny rovnakých benzínových staníc v meste a mimo mesto sa často líšia. Dohovorte zamestnancom a zmeňte podmienky pre tankovanie. Znížite svoje prevádzkové náklady.

Mesačný prehľad tankovania s cenou za palivo z tankovacích kariet

NÁKLADY NA JAZDY PRIRADÍTE KU KONKRÉTNYM ZÁKAZKÁM

Jazdia vaši vodiči pravidelne kvôli konkrétnym zákazkám? Priradením čísla zákazky ku každej jazde môžete vyčísliť náklady na zákazky za sledované obdobie. 

Zobrazenie všetkých nákladov na jazdy priradených k jednej zakázke
Zobrazenie všetkých nákladov na jazdy priradených k jednej zakázke

ZJEDNODUŠTE SI SYSTÉM REZERVÁCIE VOZIDIEL

Využívajú vaši vodiči rôzne firemné vozidlá? Zjednodušte si rezerváciu vozidiel pre konkrétny deň, čas a vodiča. Už žiadne pátranie prečo nie je auto na firme a kto s ním odišiel. Cez pár kliknutí si podľa kalendára a voľného miesta vodiči vozidlo rezervujú. Potrebujete rezerváciu pred vypožičiavaním schváliť? Určte konkrétne osoby, ktoré k tomu budú mať oprávnenie. ONI system automaticky odošle potvrdenie o schválení rezervácie žiadateľovi.

 

Vieme toho oveľa viac! Pozrite sa, čo vám môžeme ponúknuť

OVERTE SI MOŽNOSTI GPS SLEDOVANIA PRIAMO U VÁS, V REÁLNEJ PREVÁDZKE

Použitie testovacej sady je jednoduché, do vozidla nemusíte nič inštalovať a testovanie môže prebehnúť aj tajne. Výhodou testovania v reálnej prevádzke je, že uvidíte skutočné dáta, zistené priamo u vás.

Nikdy ste GPS sledovanie nepoužívali a potrebujete pomoc? Počas celej doby testovania sa o vás budeme starať a všetko vysvetlíme. Môžeme vám zavolať a cez službu Teamviewer vás webovým portálom ONI system previesť. Máte radšej osobný kontakt? Príďte k nám, radi vás uvidíme.

Testovaciu sadu vám zapožičiame po dobu jedného týždňa ZDARMA, dlhšie testovanie je možné po dohode. 

VYSKÚŠAJTE SI NEZÁVÄZNÉ TESTOVANIE ZDARMA

Dajte nám vedieť, čo potrebujete riešiť. Ozveme sa späť.

  Vaše meno

  Váš telefón

  Váš e-mail

  Váš kraj

   

  Kontaktujte nás

  NONSTOP dispečing
  ONI system
  +421 650 540 062

  Obchodné oddelenie
  ONI system
  +421 486 112 266

  Účtovné oddelenie
  ONI system
  +421 486 112 266