Zoznam všetkých aktualít

Extrémne zimné preteky LH24 sú miestom veľkých športových výkonov a silných príbehov. Tohtoročný ročník (18. -19. januára 2020) sme v ňom preverili aj našu mobilnú sledovacie jednotku. Pätnásť popredných pretekárov si požičalo tracker NCL 21. Nielen oni, ale hlavne ich blízki a organizátori, mali prehľad, kde práve sú. V mobilnej aplikácii aj na veľkoplošnej obrazovke v mieste cieľa sa totiž na mape ukazovala aktuálna poloha bežcov.

viac +

V predvianočnom čase sme pre našich klientov pripravili malý darček: v obchodoch Google Play a AppStore bola nasadená nová verzia mobilnej aplikácie ONI system (verzia 1.8.0.), ktorá obsahuje veľa zmien a nových funkcií.
Tieto novinky, ako veríme, prispejú k ďalšiemu zlepšeniu užívateľskej prívetivosti.

viac +

Napadlo by vás, že sa dá pomocou GPS lokátora strážiť aj taký balík sena?
Aj keď to na prvý pohľad nevyzerá, seno je celkom drahá záležitosť. Cena jedného balíka sa pohybuje okolo 80 eur. Zlodeji to veľmi dobre vedia a preto ich kradnú. Ako proti zlodejom bojovať? GPS lokátor NCL 21 je v tomto prípade ideálnou voľbou. Nemusíte nič inštalovať, lokátor stačí jednoducho vložiť kamkoľvek do balíka.

viac +

Už 10. rok využíva Aleš Háma našu GPS jednotku ONI system.

Pri príležitosti tohoto okrúhleho výročia sme s ním urobili rozhovor. Aleš ochotne zodpovedal všetky naše otázky a vy teraz máte jedinečnú príležitosť prečítať si, čo stihol zažiť s jednotkou ONI system. Možno sa inšpirujete s akými spôsobmi môžete chrániť svoje auto aj vy.

 

viac +

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečing
ONI system
+421 650 540 062

Obchodné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266

Účtovné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266