MAJTE PREHĽAD O SVOJOM VOZOVOM PARKU

Pozrite sa na informácie o používaní vašich vozidiel alebo chovania jednotlivých vodičov a to buď behom jedného dňa alebo behom sledovaného obdobia.  Jednoducho si ich zobrazíte na obrazovke vo forme tabuľky alebo grafu. Chcete s dátami ďalej pracovať? Vyexportujte si ich vo formáte Excel. Vďaka získaným informáciám z veľkého množstva štatistík a reportov znížite náklady a zlepšíte výkon vášho vozového parku.

POZRITE SA, AKO A KEDY SA S VOZIDLOM JAZDILO

Vďaka identifikácií vodiča vo vozidle priložením Dallas alebo RFID čipu viete, kto konkrétne a ako vozidlo šoféroval. Údaje si môžete zobraziť ako podľa vozidiel, tak podľa jednotlivých šoférov.

 

Máte prehľad o pracovnej dobe a dĺžke prestávok

Viete, koľko sa najazdilo kilometrov

Či a ktoré vozidlá majú podozrivo vysokú spotrebu PHM

Či boli zaparkované tam, kde mali byť

Či vodiči dodržiavali dopravné predpisy

Odhaľte krádeže paliva

S GPS sledovaním ONI system je jednoduché skontrolovať množstvo spotrebovaného paliva vo vozidlách. Vďaka hladinomeru namontovaného do vozidla si zobrazíte množstvo paliva v nádrži. Došlo ku skokovému úbytku paliva? Pozrite sa na graf množstva paliva v nádrži a odhaľte krádeže. Nechajte si posielať SMS alebo emailovou notifikáciu o podozrivom úbytku paliva a situáciu riešte okamžite.

 

NECHAJTE SI POSLAŤ PRAVIDELNÝ REPORT DO EMAILU

Nechcete sa každý deň pozerať na informácie vo webovom portáli? Nechajte si urobiť report na mieru s údajmi, ktoré chcete sledovať. Report za zvolené obdobie môžete ráno otvoriť vo svojej emailovej schránke.

Pravidelný report GPS sledování ONI system

ZÍSKANÉ DÁTA MÔŽETE POUŽIŤ VO VAŠOM INFORMAČNOM SYSTÉME

Dáta získané z GPS jednotiek ONI system môžu účelne slúžiť nie len v aplikácií ONI system, ale aj k ďalšiemu spracovaniu v externých aplikáciách. Všetky svoje dáta si tam môžete jednoducho previesť cez API rozhranie kamkoľvek potrebujete a ďalej s nimi pracovať podľa vlastného uváženia.

Dokonca môžete vybrané časti hardware ovládať, napr. navigácia Garmin.

 

Možnosti využitia:

Optimalizácia dopravy – prepočet optimálnej trasy rozvozu tovaru podľa počtu áut, druhu nákladu, váhy a miest nakládky a vykládky

Externá fakturácia služieb – zistené dáta sa integrujú do fakturačného systému firmy

Zobrazenie dát v dispečingu zákazníka (letecká záchranná služba, sanitky, odťahové služby)

Riadenie dopravy vo vnútri podnikového areálu – sledovanie neoprávnenej manipulácie s nákladom, nakládky a vykládky na rampe

Napojenie na špecializované aplikácie 3. strán – TranV, TranZ, WoodAccept, RinkaiRouting, Helios, K2 a mnoho ďalších

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečing
ONI system
+421 650 540 062

Obchodné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266

Účtovné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266