NASTAVENÍM ZÓNY VIETE, ŽE SA S AUTOM DEJE NIEČO NEOBVYKLÉ

Každé vozidlo môžete automaticky strážiť. Jazdíte s autom iba v určitej oblasti? Určite si ohraničené územia a pri jeho opustení vám okamžite pošleme informáciu, že sa s autom deje niečo neobvyklé. Rozlíšte si oblasti farebne podľa typu – sídlo firmy, domov a pod. Dostávajte emaily alebo SMS správy o každom porušení nastavených pravidiel. Na mape vyznačte oblasti, ktoré potrebujete sledovať a zapnite vyhodnocovanie niektorých z dostupných udalostí:

Vjazd do vyznačenej zóny

Výjazd z vyznačenej zóny

Prekročenie nastaveného limitu rýchlosti pre konkrétnu zónu

Státie v zóne po dobu dlhšiu, ako je nastavená

VIETE, ŽE VOZIDLO VOŠLO DO VYZNAČENEJ ZÓNY

Vjazd do vyznačenej zóny sa vám bude hodiť pre získanie informácie, že vozidlo je v určený čas tam, kde má byť. Jednoducho si zónu nastavte v mieste, kde sídli vaša firma alebo kde bývate a podobne. Pokiaľ máte automatickú príjazdovú bránu, tak správnym presmerovaním SMS správy „vjazd do zóny“ si ju môžete nechať automaticky otvárať.

 

Zóny automatické otváranie brány

Zóny - Manželka vie, že za 15 minút som doma

VIETE, ŽE VOZIDLO VYŠLO ZO ZÓNY

Nechávate svoje auto zaparkované na konkrétnom mieste? Nastavte si zónu na bežné miesto parkovania a vyberte si čas, kedy sa má auto strážiť. Keď auto behom tejto doby oblasť opustí, hneď sa o tom dozviete. 

 

Zóny parkovisko

 

NASTAVENIE ZÓN ZVLÁDNETE ĽAVOU ZADNOU

V ONI system webovej aplikácií si jednoducho oblasť v mape nakreslíte, nastavíte pre ňu pravidlá a vyberiete, či chcete dostávať informácie SMS alebo emailom. V texte správy si vyberiete, ktoré z údajov sa majú zobraziť: meno vodiča, vozidlo, názov zóny, rýchlosť, dátum a čas vzniku udalosti. 

 

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečing
ONI system
+421 650 540 062

Obchodné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266

Účtovné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266