Cyklistické preteky NOVA CUP pod dohľadom NCL 21

ONI system sa stal súčasťou NOVA CUP, divácky obľúbené 7 cyklistických pretekov na horských bicykloch, ktoré sa idú od apríla do septembra na rôznych miestach Českej republiky. Vybraným pretekárom sme rozdali GPS tracker NCL 21. Vďaka webovej aplikácii ONI system mohli návštevníci pomocou odkazu goo.gl/XPB2qS online sledovať aktuálny pohyb jazdcov na trati, vedeli, kde sa práve nachádzajú a ako sa pre nich preteky vyvíjajú .

Pre organizátorov mal GPS tracker tiež radu výhod. V prípad nehody alebo technických problémov pretekára okamžite vedeli, kam majú poslať pomoc. Mohli sledovať riadne prejdenie trati a sledovať priebeh pretekov. Dlhá výdrž batérie zariadenia, vodotesnosť a jednoduchosť ovládania v mobilnej a webovej aplikácii umožnila úspešne otestovať zariadenie v náročných podmienkach.

Táto akcia je jednou z možností, ako GPS tracker NCL 21 využiť. V bežnom živote ho možno používať aj pre sledovanie a lokalizovanie osôb alebo majetku a hľadaní majetku v prípade jeho straty alebo krádeže. Podrobnejšie informácie nájdete tu.

Pozrite sa na reportáž z jedných pretekov – MetaXtren Krkonoše (zmienku o ONI system nájdete v časoch 3:40 a 6:05).

Späť na zoznam aktualít

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečing
ONI system
+421 650 540 062

Obchodné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266

Účtovné oddelenie
ONI system
+421 486 112 266